Opinie

Chcesz się zapisać na szkolenie? Zobacz co sądzą o nich ci, którzy skorzystali z naszej oferty! Poniżej prezentujemy opinie, dotyczące naszych szkoleń.
Nie tylko teoria, ale także praktyka
W szkoleniu firmy Ecain wzięłam udział po raz pierwszy, ponieważ chciałam się zaznajomić z tematyką asertywności w biznesie. Dzięki niemu poznałam, w jaki sposób lepiej komunikować się i negocjować z klientem. Co najważniejsze, szkolenia z Ecain to nie tylko teoria, ale także praktyka! Za pomocą modułów ćwiczeniowych w łatwy i przystępny sposób mogłam przyswoić sobie wszystkie zagadnienia. Serdecznie polecam szkolenia w firmie Ecain!
Katarzyna, 45 lat
Profesjonalnie i rzetelnie
Szkolenia w Ecain to przede wszystkim profesjonalizm i rzetelność. Doświadczona kadra trenerów w łatwy i przystępny sposób przekazuje swoją wiedzę, udzielając przy tym cennych wskazówek oraz podając przykłady z życia wzięte. Na szkoleniach z Ecain byłem już kilka razy i na pewno jeszcze kilka razy skorzystam. Szkolenia tego typu są bardzo przydatne, zwłaszcza w mojej pracy -  kierownika w dużej firmie.
Adam, 40 lat
Szybka i efektowna praca!
Dzięki szkoleniom z Ecain nauczyłam radzić sobie ze stresem w pracy, a także efektywniej i szybciej pracować -  poszczególne zadania w pracy już nie sprawiają mi trudności. Dodatkowo poszerzyłam swoją wiedzę z zakresu występowania reakcji stresowej. Gorąco polecam szkolenia z Ecain!
Ela, 35 lat
Profesjonalna autoprezentacja
Od jakiegoś czasu zajmuję się w pracy przygotowywaniem materiałów w formie prezentacji, a następnie przedstawiam je podczas wystąpień publicznych. Postanowiłam wziąć udział w szkoleniu, które przygotuje mnie do tego typu wystąpień. Nie żałuję! Szkolenie „Profesjonalna autoprezentacja” pokazało mi w jaki sposób najlepiej zaprezentować siebie oraz treść, którą chcę przekazać.
Agnieszka, 29 lat
Łatwiejsze pozyskiwanie nowych klientów
Pracuję na stanowisku doradcy klienta, ostatnio wziąłem udział w szkoleniu dotyczącym prospectingu i obsługi klienta, aby w lepszy i trwalszy sposób pozyskiwać nowych klientów oraz utrzymywać długotrwałe współprace ze stałymi klientami. Dzięki szkoleniu udało mi się zdobyć cenne wskazówki, które z pewnością wykorzystam w swojej w pracy.
Mariusz, 26 lat

Ostatnie wpisy na blogu